Ślub, który jest wyjątkowo uroczystą ceremonią również zasługuje na wspaniałą oprawę muzyczną. Czy zastanawialiście się jak dodatkowo uświetnić ten wielki dzień? Jeżeli planujecie pobrać się na Opolszczyźnie, Śląsku czy też w okolicach Łodzi, to mogę z całego serca polecić Wam wspaniałego skrzypka.

DLACZEGO WŁAŚNIE ON?

Michał Jędryszek to człowiek orkiestra, określany również jako multiinstrumentalista. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu. Jego tytuł naukowy to magister. Z wielką pasją podchodzi do tego, co robi. Miał to szczęście, że wielka miłość do muzyki przerodziła się w pracę, która daje mu mnóstwo satysfakcji. Można wysnuć takie wnioski po posłuchaniu jego gry na skrzypcach. Człowiek zapomina o wszystkim. Odczuwa całym sobą tę muzykę, odczytuje każdą melodię sercem. Potrafi zaciekawić nawet osoby lubujące się w zupełnie innych gatunkach muzycznych. Z wykształcenia jest skrzypkiem oraz altowiolistą, zaś z zamiłowania wokalistą i gitarzystą. Trzeba przyznać, że takie połączenie wychodzi mu wspaniale.

Michał również śpiewa, co bardzo zadowala każdego, kto zdecydował się skorzystać z jego usług. Człowiek łączący w sobie wiele talentów muzycznych, który pozostaje przy tym naprawdę skromny i przyjazny w kontaktach. Można z nim bezproblemowo ustalić wszelkie szczegóły jego wystąpień. Sam stawiam na dobre kontakty z klientami, przejrzystość umów, więc doceniam, że postępuje podobnie. Jego priorytetem jest zadbanie o zadowolenie wszystkich zgromadzonych gości na uroczystości, której oprawą muzyczną miał okazję zająć się. Jeżeli miałbym zdecydować się na występ skrzypka, to w całym województwie opolskim nie znajdę lepszego kandydata.

Moja praca związana jest ściśle z branżą muzyczną, dlatego doskonale wiem, na co zwrócić uwagę. Bardzo ważną rolę na ślubie oraz weselu pełni właśnie muzyka. To od niej zależy czy goście będą w czasie ceremonii skupieni emocjonalnie na Parze Młodej oraz całym wydarzeniu. Dzięki melodiom mogą silniej przeżywać magię chwili. Jestem przekonany, że Michał przy maksymalnym wykorzystaniu swoich możliwości, jest w stanie to zapewnić.

WYJĄTKOWOŚĆ GRY NA SKRZYPCACH

Gra na skrzypcach w czasie ceremonii zaślubin, to doskonała atrakcja i podkreślenie wzniosłości tych pięknych momentów. Dodatkowo możecie zdecydować się, aby ten zdolny muzyk zagrał Wam przy błogosławieństwie czy w czasie podziękowań dla rodziców. Skrzypce, to instrument często niedoceniany a przecież jest w stanie podkreślić wyjątkowość wydarzeń. Ślub jest jednym z takich uroczystych momentów, które zasługują na odpowiednie uczczenie. Ile razy spojrzycie na zdjęcia i obejrzycie nagranie z tej uroczystości przypomnicie sobie, jakie piękne tło stanowiła gra fenomenalnego artysty. Wzruszające momenty pozostaną na długo w pamięci a powrót do nich będzie sprawiał mnóstwo radości.

Chcielibyście skorzystać z jego usług na jakiejś innej uroczystości? Nie powinno być żadnego problemu, gdyż Michał oferuje oprawę muzyczną pogrzebów, jubileuszy, prymicji, Komunii Świętej oraz innych uroczystych mszy świętych oraz takich wydarzeń jak urodziny lub zaręczyny. Jako człowiek wielu talentów może zagrać również na altówce, pianinie, gitarze, a nawet na ukulele. Nie zawiedziecie się, a Wasz dzień zostanie zapamiętany na zawsze.

Kontakt do Michała: 

Michał Jędryszek
Tel. 663 901 566

FB: https://www.facebook.com/skrzypce.praszka/