Kontakt

Zapraszam do kontaktu

Współpracuję z zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, gwarantując niezwykły klimat eventów! Do każdego powierzonego mi zlecenia, podchodzę indywidualnie, dostosowując spersonalizowaną ofertę i stawkę usług pod względem predyspozycji i wymagań klientów. Prowadzę imprezy na terenie województwa Opolskiego, Śląskiego oraz Dolnośląskiego, jednak bez trudu, wraz ze swoim sprzętem, dojadę w wszędzie, gdzie dusza zapragnie!

Cena za usługi jest uzależniona od następujących czynników:

  • daty imprezy;
  • rodzaju eventu;
  • miejsca wydarzenia;
  • ewentualnych, nietypowe wymagania;

Współpraca ze mną, to gwarancja rzetelności i szczerości. Nie lubię niedomówień i ukrytych opłat, dlatego dbam o podanie ostatecznej stawki i wszystkich dodatkowych elementów związanych ze zleconymi zadaniami na czas.

Nie boję się wyzwań i z przyjemnością podejmę się nawet najbardziej odważnych pomysłów. Nawet, jeśli termin Twojej imprezy mam już zajęty – nie zostawię Cię na lodzie. W swojej pracy, kieruję się złotą zasadą “Lepiej współpracować niż konkurować”, w myśl której, współpracuję z godnymi polecenia dj-ami. Oferuję swoją pomoc w znalezieniu profesjonalisty z wolnym terminem.

Dane kontaktowe:

tel. 725 087 628
e-mail: djreadypl@gmail.com

Adres:
Ignacego Paderewskiego 28
45-593 Opole

Preferuję kontakt telefoniczny, który już na samym początku, znacznie ułatwi naszą współpracę. W przypadku skorzystania z możliwości formularza kontaktowego, zachęcam więc, do pozostawienia swojego numeru telefony.

Strona internetowa nie przetwarza żadnych danych. Dane kontaktowe są potrzebne wyłącznie w celu złożenia oferty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych kontaktowych uniemożliwia wysłanie oferty zgłoszeniowej. Dane z formularza przechowywane będą przez okres niezbędny do udzielenia informacji zwrotnej.