Sprzęt

SPRZĘT – MOJE NARZĘDZIE PRACY

Istotnym czynnikiem wpływającym na jakość wykonania usługi jest sprzęt, którego używam. Jest to moje narzędzie pracy. Muszę zadbać o to, żeby było bardzo dobrej jakości oraz zawsze sprawne. Przecież od tego, jak wykonam swoją pracę, zależne jest powodzenie waszej imprezy i czy można ją zaliczyć do tych udanych czy też nie. Nie ma nic lepszego niż Wasze miłe słowa po weselu na temat oprawy muzycznej, którą zapewniam. To daje mi motywację do dalszej pracy.

 

Konsola Pioneer DJ XDJ-AERO

Jest jedną z lepszych na rynku konsol. Wybrałem ją z oczywistych powodów. Jest przede wszystkim niezawodna w działaniu. Nie muszę obawiać się, że nagle coś zatnie się i utrudni mi pracę. Stawiam również na wysoką jakość dźwięku, która została zagwarantowana, dzięki użyciu zaawansowanych obwodów audio. Solidnie wykonana zachwyca też estetyką, co wbrew pozorom też jest istotnym elementem. Szczególnie na imprezach weselnych, kiedy wykonywana jest duża liczba fotografii. Nie ma wtedy ryzyka, że sprzęt, który niezbyt dobrze prezentuje się, zostanie uwieczniony na pamiątkowym zdjęciu. Warto też zwrócić uwagę, że jest mobilna, co znacznie ułatwia swobodną pracę.

Warto zwrócić uwagę

Na salę weselną patrzę również przez pryzmat rozchodzenia się dźwięku. Jeżeli sala ma elementy drewniane, czyli np. parkiet lub inne wykończenie w drewnie, to wtedy jakość muzyki jest idealna. Co prawda, mogę dostosować się do każdych warunków, ale nie radziłbym wybierać wnętrz z płytkami lub bez dodatków wystroju, które mogą pochłaniać dźwięk. W takich salach praca jest nieco utrudniona, ale jeśli mam ze sobą mój niezawodny sprzęt, to i wtedy dam radę zagwarantować Wam niezapomnianą imprezę weselną.

Nagłośnienie HK AUDIO Linear 5

Seria Linear 5 prezentuje systemy nagłośnieniowe o wysokiej wydajności i jest doskonałym sprzętem dla wymagających DJ-ów, którym zależy na jak najlepszym wywiązaniu się ze swojej pracy. Wyjątkowa czystość dźwięku, to coś, co doceni nawet największy meloman. Wysoka jakość jest standardem w tych produktach. Drewniane obudowy oprócz tego, że prezentują się doskonale i wytrzymają wielogodzinne podróże, to pomagają w ulepszeniu akustyki. Posiadam 2 x L5 112 FA i 2 x SUB L SUB 1200 A. Zapewniają przede wszystkim komfort słuchania dźwięku, który ma świetną barwę. Goście są zadowoleni, kiedy pracuję na tym sprzęcie. Zaletą Linear 5 jest również przestronność. Do utworzenia pełnoprawnego systemu nagłośnienia potrzebna są dwa L5 212 FA. Z tego właśnie względu nie zabieram dodatkowego sprzętu, jeśli impreza jest na mniej niż 70 osób.

SUB L SUB 1200 A

Najważniejsze w subbasach jest, to aby miały czyste, ciepłe i przyjemne brzmienie. Bas nie może być uciążliwy dla słuchaczy. Kiedy wiem, że będę zajmował się oprawą imprezy weselnej, to odpowiedni dobór sprzętu jest dla mnie priorytetem. L Sub 1200, który wyposażony jest w dwa woofery posiadające 10 cali emituje pulsujący i przyciągający bas. Schodzi w dół aż do 55 Hz. Jakość jest świetna, dlatego właśnie stanowi element tworzący mój sprzęt.