Blog

Na blogu znajdziesz teksty tematyczne, które dotyczyć będą między innymi:

  • muzyki;
  • opinii na interesujące tematy;
  • pomocy w organizacji wesela marzeń;
  • opisu i polecenia znajomych, czynnie działających w branży eventowej.

Dziękuję, że zdecydowałeś się sprawdzić, co u mnie słychać! Koniecznie, wpadnij raz jeszcze po kolejną dawkę wiedzy!

Kochani!

Bardzo zależy mi na stworzeniu przez Was wyjątkowej imprezy. Wszak, tak wyjątkowe momenty w życiu, należy godnie celebrować. Obecnie, jako DJ Ready,  mogę poszczycić się sporym doświadczeniem w kwestii oprawy muzycznej. Współtworzyłem podczas swojej kariery różnorodne eventy i dzięki temu, poznałem temat organizacji od podszewki. Z tego też względu, pragnę podzielić się z Wami, moimi przemyśleniami i dotąd zebranymi informacjami.

Znam branżę na tyle, że potrafię ocenić, które działania, mogą okazać się dla Was korzystne, a na które, nawet nie warto zwracać uwagi. Zamierzam systematycznie, pokazywać miejsca, osoby i oferty godne zauważenia przez szerszą grupę odbiorców. Nie musisz wierzyć mi na słowo! Wystarczy, że poświęcisz kilkanaście minut na przeczytanie chociażby jednego wpisu na poszczególny, istotny dla Ciebie temat. To na jego podstawie, jesteś w stanie, obiektywnie ocenić moje predyspozycje i wartość merytoryczną umieszczanych treści.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli staniesz się stałym czytelnikiem. Jako gość DJ Ready’ego, nie musisz obawiać się o ukryte koszty poszerzania swojej wiedzy. Na moim blogu, poczuj się jak u siebie i korzystaj z informacji całkowicie bezpłatnie. Wspólnie stwórzmy społeczność, która zarówno na co dzień, jak i od święta, dąży w swoim życiu do niezapomnianych chwil i ceni sobie najwyższą jakość.

Barman na wesele a może Barmix?

Barman na wesele a może Barmix?

Świetna atrakcja, która urozmaici imprezę weselną i zachwyci każdego z zaproszonych. Automatyczny barman, to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy aby nasi goście mieli przyjemność z samodzielnego komponowania drinków. Z pewnością będzie, to dla nich coś nowego i...

SKRZYPCE NA ŚLUB OPOLE

SKRZYPCE NA ŚLUB OPOLE

Ślub, który jest wyjątkowo uroczystą ceremonią również zasługuje na wspaniałą oprawę muzyczną. Czy zastanawialiście się jak dodatkowo uświetnić ten wielki dzień? Jeżeli planujecie pobrać się na Opolszczyźnie, Śląsku czy też w okolicach Łodzi, to mogę z całego serca...