Świetna atrakcja, która urozmaici imprezę weselną i zachwyci każdego z zaproszonych. Automatyczny barman, to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy aby nasi goście mieli przyjemność z samodzielnego komponowania drinków. Z pewnością będzie, to dla nich coś nowego i interesującego. Zwykle na imprezach weselnych, jeśli mamy do wyboru inne trunki poza wódką, piwem oraz winem, barman przygotowuje dany drink. W tym przypadku, to goście wcielają się w rolę barmana i przygotowują sobie przeróżne koktajle.

Działanie barmixu i jego zalety

Przygotowanie drinka jest naprawdę banalnie proste. Wystarczy podłożyć właściwą szklankę, wybrać na klawiaturze numer odpowiadający drinkowi, który chcemy przygotować. Możemy również wykorzystać do tego celu aplikację mobilną. Dodatkową zaletą jest czas oczekiwania. Wynosi on zaledwie 18 sekund. To robi wrażenie! Dzięki takiej szybkości można obsłużyć więcej osób w krótszym czasie. Jest, to ważne, gdyż wesele należy do takich imprez, gdzie goście chętnie korzystają z takich trunków. Każdy z pewnością znajdzie drink idealny dla siebie, gdyż do dyspozycji są aż 4 menu po 11 drinków. Para Młoda wybiera sobie zestaw według swoich preferencji. Przy tak bogatej ofercie nie będzie osoby, która odejdzie od barmixu niezadowolona. Wśród typowych drinków można znaleźć również koktajle bezalkoholowe, które w smaku są równie wspaniałe i podbiją podniebienia wielu osób.

Na jaki koszt należy się przygotować?

W roku 2018 stawki za wynajem automatycznego barmana przedstawiały się dosyć korzystnie. Jeżeli wesele lub inną imprezę organizujemy w weekend, to musimy liczyć się z wydatkiem około 800 zł. Jeśli zaś chodzi o terminy w tygodniu, to cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Stanowi bowiem połowę stawki weekendowej. Jeżeli szykujecie się na sezon ślubny 2019, to z pewnością jest, to dla Was istotna informacja, aby poznać orientacyjną cenę tak wyjątkowej atrakcji. Wybór barmixu, to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego barmana, który serwuje drinki dla gości weselnych. Jest to tańsza opcja i przynosi gościom dużo zabawy. Każdy z uczestników przyjęcia może poczuć się jak najlepszy barman, który przygotowuje piękne, kolorowe i wyśmienite koktajle. A i dla organizatorów imprezy na pewno miłą wiadomością jest, to że mogą trochę zaoszczędzić nie tracąc nic ze świetnej zabawy.

Gdzie można wynająć barmix?

Planując wesele lub inną imprezę na terenie Śląska, warto zainteresować się stroną BARMIX – Automatyczny Barman. Korzystając z ich usług przekonacie się, co znaczy dobry kontakt i zadowolenie z właściwie zainwestowanych pieniędzy.

https://www.facebook.com/AutomatycznyBarman/

Warta polecenia jest również wypożyczalnia barmixu z Kępna, która swoją działalność prowadzi w promieniu 100 km. Naprawdę warto zapoznać się z ich ofertą.

https://www.facebook.com/barmixkepno/

Niezależnie od tego, w której lokalizacji wybierzesz barmixa, będziesz zadowolony z korzyści, jakie przyniesie ta oryginalna atrakcja na Twojej imprezie weselnej.